Gra w piłkę była tylko pretekstem do spotkania…

Opublikowane przez Bracia Kapucyni w dniu

Dnia 16 października odbyły się XIII Mistrzostwa Polski WSD w piłce nożnej halowej. Dzięki uprzejmości braci ze Zgromadzenia Misjonarzy św. Vincentego a’Paulo, oraz braciom Salezjanom udało nam się zapisać już po terminie zgłoszeń.

Po względem wyniku sportowego nie zaprezentowaliśmy się zbyt dobrze. Nie udało się nam wyjść z grupy, chociaż z meczu na mecz graliśmy coraz pewniej. Wielu z nas po raz pierwszy brało udział w turnieju o takiej randze i po prostu brakowało nam zgrania. Walczyliśmy jednak na miarę naszych możliwości i z tego jesteśmy zadowoleni.

Mimo braku sukcesu sportowego, na długo pozostanie w naszej pamięci ten turniej. Mogliśmy spotkać braci kleryków z wielu terenów Polski, wspólnie modlić się i nawiązywać relacje. Gościnność braci salezjanów zrobiła na nas ogromne wrażenie, za co im bardzo dziękujemy! Pamiętamy w modlitwie o braciach, z którymi mogliśmy porozmawiać. Liczymy na to, że jeszcze nie raz uda nam się spotkać. Nie musi to być gra w piłkę. Wierzymy, że dzięki takim wydarzeniom Pan Bóg będzie nas jednoczył i wspólnie formował do pracy na Jego żniwie.

Poniżej prezentujemy małą galerię zdjęć, na których jesteśmy. Więcej zdjęć można zobaczyć klikając w link.

Kategorie: Newsy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder